Rakiety Babolat do tenisa

Francuska firma Babolat może poszczycić się blisko 150-letnią tradycją produkcji najwyższej jakości rakiet tenisowych. Nieustanny rozwój technologii oraz zaawansowane materiały w połączeniu ze słynnymi nazwiskami użytkowników produktów tej marki sprawiają, że rakiety do tenisa Babolat należą do najczęściej wybieranych na świecie. To rakiety, które ułatwiają grę w tenisa i poprawiają wyniki przy stosunkowo niedużym wydatku energetycznym. Oferta Tennis Territory zawiera rakiety damskie, męskie oraz juniorskie odpowiednie dla każdego poziomu umięjętności. Sprawdź nasz asortyment i wybierz rakietę idealnie dopasowaną do Ciebie oraz Twojego stylu gry.

Junior RAFA 26 - Rakieta tenisowa Juniorska 21 Pure Aero JR 26 RAFA Junior RAFA 26 - Rakieta tenisowa Juniorska 21 Pure Aero JR 26 RAFA
Producent: BABOLAT
Cena: 457,00 zł 599,00 zł
Najniższa cena: 599,00 zł
zobacz więcej
  • rabat
Rakieta tenisowa BABOLAT BOOST RAFA Rakieta tenisowa BABOLAT BOOST RAFA
Producent: BABOLAT
Cena: 477,00 zł 579,00 zł
Najniższa cena: 427,00 zł
zobacz więcej
  • rabat
BABOLAT Aero Junior 26 - Rakieta juniorska BABOLAT Aero Junior 26 - Rakieta juniorska
Producent: BABOLAT
Cena: 287,00 zł 369,00 zł
Najniższa cena: 297,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • rabat
BABOLAT Pure Aero Junior 25 - Rakieta juniorska BABOLAT Pure Aero Junior 25 - Rakieta juniorska
Producent: BABOLAT
Cena: 477,00 zł 579,00 zł
Najniższa cena: 579,00 zł
zobacz więcej
  • rabat
BABOLAT Pure Aero Junior 26 - Rakieta juniorska BABOLAT Pure Aero Junior 26 - Rakieta juniorska
Producent: BABOLAT
Cena: 497,00 zł 619,00 zł
Najniższa cena: 619,00 zł
zobacz więcej
  • rabat
Junior 25 - Rakieta tenisowa juniorska Babolat Pure Drive 2021 Junior 25 G1 Junior 25 - Rakieta tenisowa juniorska Babolat Pure Drive 2021 Junior 25 G1
Producent: BABOLAT
Cena: 357,00 zł 529,00 zł
Najniższa cena: 529,00 zł
zobacz więcej
  • rabat
Rakieta tenisowa BABOLAT BOOST AERO Rakieta tenisowa BABOLAT BOOST AERO
Producent: BABOLAT
Cena: 437,00 zł 529,00 zł
Najniższa cena: 529,00 zł
zobacz więcej
  • rabat
Rakieta tenisowa BABOLAT BOOST DRIVE Rakieta tenisowa BABOLAT BOOST DRIVE
Producent: BABOLAT
Cena: 437,00 zł 529,00 zł
Najniższa cena: 529,00 zł
zobacz więcej
  • rabat

Rakiety do tenisa ziemnego Babolat - dla amatorów i dla zawodowców

Rakiety z kompozytu grafitowego Babolat dają przewagę nad przeciwnikami, motywują do gry i przyspieszają osiąganie dobrych wyników. Wyposażone są w szereg technologii, które umożliwiają analizę i poprawę gry, a także niespotykaną siłę uderzeń. Właśnie z tego powodu są chętnie wybierane przez graczy stawiających pierwsze kroki w białym sporcie. Szeroka gama rakiet dla dzieci jest jedną z głównych kolekcji w asortymencie Babolat. Kolejne kultowe linie, przeznaczone już dla bardziej doświadczonych graczy oraz zawodowców, to: Babolat Pure Strike, Babolat Pure Aero, Babolat Pure Drive, Babolat Ballfighter. Rakiety Babolat wybrali, m.in. Rafa Nadal, Agnieszka Radwańska czy Jerzy Janowicz.

Rakiety tenisowe Babolat - połączenie technologii i tradycji

Babolat to marka, która jest z tenisem praktycznie od początków istnienia tego sportu. Ich motto to: Tenis płynie w twojej krwi, a przez swoje produkty pragnie wzmagać zainteresowanie tą dyscypliną. Dzięki stałemu rozwojowi technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, rakiety tenisowe Babolat pozwalają serwować z większą mocą przy mniejszym wysiłku, chronią przed urazami i zapobiegają kontuzjom, pozwalają śledzić statystyki gry. To niesamowite, jak sam sprzęt zachęca do kolejnych treningów i powoduje, że nawet największy wysiłek wywołuje satysfakcję. Jednocześnie, rakiety Babolat to dobry kompromis pomiędzy najwyższą jakością a optymalną ceną zakupu.

Rakiety do tenisa Babolat z naciągiem gratis

W Tennis Territory do zakupu każdej rakiety Babolat oferujemy usługę serwisową wraz z naciągiem gratis. Ponadto, w naszym sklepie jest możliwość dokonania zakupu rakiety do tenisa ziemnego marki Babolat w niskiej cenie. Wszystko to za sprawą licznych promocji i okresowych wyprzedaży. Kupując rakietę Babolat w specjalistycznym sklepie, uzyskasz również wszelkie niezbędne doradztwo oraz odpowiedź na szczegółowe pytania związane z konkretnymi modelami i technologiami. Wszystko to przemawia za zakupami właśnie u nas! Dołącz do graczy, którzy wybrali rakiety tenisowe Babolat i poczuj przyjemność każdej chwili spędzonej na korcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl